Občina Šentjur
Mestni trg 10
3230 Šentjur

Nadzorni odbor

Domov Organi občine
Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Klemen Verdenik, Cesta Valentina Orožna 8b, 3230 Šentjur
  • mag. Vinko Frece, Drobinsko 7, 3263 Gorica pri Slivnici
  • Mirko Rožej, Pešnica 24, 3230 Šentjur
  • dr. Robert Maruša, Cesta na Brdo 22, 3230 Šentjur
  • mag. Mojca Inkret, Proseniško 79, 3230 Šentjur
  • Natalija Brečko, Zlateče pri Šentjurju 14, 3230 Šentjur
  • Edith Costo, Zlateče pri Šentjurju 1, 3230 Šentjur
  • Janez Jenšterle, Cesta na Rifnik 7a, 3230 Šentjur
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Predsednik Jurij MALOVRH, (SLS)
  • Podpredsednica Tilčka KOČAR, (SDS)
  • Klemen VERDENIK, (ŽL-GOŠ)
  • Valentina RECKO, (DeSUS)
  • Jožef ARTNAK, (SMC)
  • Franc GRAČNAR, (N.Si)
  • Stanislav ZATLER, (SD)

Mandatno obdobje 2014 do 2018

15.11.2018 ob 16.00
03.10.2018 ob 16.00
10.07.2018 ob 16.00
23.05.2018 ob 16.00
21.02.2018 ob 16.00
14.12.2017 ob 16.00
20.11.2017 ob 16.30
27.09.2017 ob 16.00
04.07.2017 ob 16.00
06.06.2017 ob 16.00
20.12.2016 ob 16.00
25.10.2016 ob 16.00
04.07.2016 ob 16.00
16.03.2016 ob 16.00
17.12.2015 ob 16.00
24.06.2015 ob 15.30
16.04.2015 ob 17.00
22.01.2015 ob 16.00
22.01.2015 ob 16.00
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?