Vabimo na dvodnevno delavnico na temo uporabe de Bonovih orodij razmišljanja. V Šentjurju bomo gostili predavateljico mag. Nastjo Mulej, edino licencirano trenerko de Bonovih orodij razmišljanja v Sloveniji.
Brezplačna 2-dnevna delavnica bo potekala v četrtek, 23. in 30. novembra, od 9.00 do 13.00 v Aktivatorju. Delavnica je načeloma namenjena mladim, starim od 15 do 29 let, ki se še šolajo ali iščejo zaposlitev. Prijave za udeležbo zbiramo do vključno četrtka, 16. novembra! Prijaviš se tako, da izpolniš e-prijavnico. Namen delavnice je usmeriti udeležence k fleksibilnemu načinu razmišljanja, ki presega ustaljene okvirje, ki prinašajo neželene rezultate. Da vidijo nove možnosti in da znajo priti iz "zakrčenega" načina razmišljanja v ustvarjanje novih alternativ in možnosti. Da si upajo biti ustvarjalni in drugačni, spreminjati svoje vzorce … Če se poizkusi več stvari, na več različnih načinov, obstaja večja verjetnost, da se bo prej ali slej našel pravi način in zadene TERNA :)
O predavateljici: Izvajalka mag. Nastja Mulej je edina licencirana trenerka de Bonovih orodij razmišljanja v Sloveniji. Je magistra komunikologije, univerzitetna diplomirana ekonomistka in univerzitetna diplomirana sociologinja, specialistka za uspešno reševanje težav, ustvarjalno soočanje z izzivi, učinkovito vodenje ljudi, sestankov in projektov, timsko sodelovanje in več enostavnosti pri delu. V mednarodni agenciji New Moment - New Ideas Company je skoraj desetletje vodila oddelek za nove ideje. Organizirala je mednarodna interdisciplinarna srečanja za spodbujanje kreativnosti z vseh področij človeškega duha, New Moment Ideas Campus v Piranu, urejala revije in knjige založbe New Moment v treh jezikih, prirejala razstave, predstave, koncerte, srečanja in izobraževanja, svetovala pri strateških komunikacijskih projektih za naročnike agencije in žirirala več kot deset mednarodnih oglaševalskih festivalov. Delavnica poteka v okviru projekta za večjo zaposljivost mladih "Ključ", ki ga financirata Evropska komisija iz programa Evropski socialni sklad in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije. Pri projektu sodelujemo RA Kozjansko - MCŠ, Mladinski center Trbovlje (koordinator), RRA Zasavje, MC Zagorje ob Savi, MC Šmocl Laško in Katapult Trbovlje.
Zakon o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij (ZDSMA), ureja ukrepe za zagotovitev dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij zavezancev po tem zakonu za vse uporabnike, zlasti za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti. Ta zakon se uporablja za državne organe, organe samoupravnih lokalnih skupnosti in osebe javnega prava
Želite biti obveščeni o novih objavah na spletni strani?
Prijavite se na prejemanje brezplačnih e-obvestil.
Spletna stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke, za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti.
Za več informacij si preberite Politika piškotkov.